Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 14.04.2009, 16:55
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę dla paru euro, które i tak nie pojdą na transfery chcesz być pośmiewiskiem w Europie Ja wolę poczekać na naprawdę mocną Wisłę i wtedy wojować
Śmiejesz się z tych Turków, że dostali w Liverpoolu łomot?
Ja nie! I powiem więcej - wiele bym dał byśmy kiedykolwiek zbliżyli się do poziomu Fenerbahce ... Nawet kosztem sporadycznego lania od jakiegoś giganta.