Temat
:
Wydrukować, w szatni powiesić !
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
100
14.04.2009, 16:55
rafal777
napisał(a):
Naprawdę dla paru euro, które i tak nie pojdą na transfery chcesz być pośmiewiskiem w Europie
Ja wolę poczekać na naprawdę mocną Wisłę i wtedy wojować
Śmiejesz się z tych Turków, że dostali w Liverpoolu łomot?
Ja nie! I powiem więcej - wiele bym dał byśmy kiedykolwiek zbliżyli się do poziomu Fenerbahce ... Nawet kosztem sporadycznego lania od jakiegoś giganta.
felipe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felipe
Znajdź inne posty napisane przez felipe