element napisał(a):

Zdobędziemy MP to wtedy będziemy rozkminiać kto nas pojedzie a kto nie.
Mimo wszystko boli mnie to że akurat teraz kiedy z naszą formą nie jest za dobrze jest taka szansa na LM.
Przez tyle lat **** wielki był, a jak Amica zaczęła pompować to nagle można wejść do LM z palcem w dup**.
Także wpierw jakimś cudem zgarnijmy MP. Byle Paweł szybko wrócił..
|
Dokladnie.
Tyle lat starań,planów,nadzieji i nic.Nie pomogl Zuraw ,Kosa,Kasper czy wczesniej Lenczyk .
Teraz kiedy my walczac tego Mistrza mozemy trafic na znacznie ,znacznie slabszego rywala niz znane nam jaki nikomu innemu Barcelony ,Reale i Porto w tym sezonie to jednak nic pewnego.
Bo jest taki klubik ktory od jakiegos czasu ma niesamowite sczescie do wszystkiego i jest jak kot ktory od poczatku tej rundy spada zawsze na cztery łapy.
I jakby zdobyl MP a potem trafil na taka Slavie i z ich sczesciem farfoclem w 95 minucie weszli by do LM.
I to byla by juz jawna niesprawiedliwosc...........
Z tym ze pamietajcie ze kazdy z tych potencjalnych rywali tez czuje swoja szanse ,widzac ze przeciwnicy nie tacy mocni jakby mogli byc gdyby nie bylo reformy.
Wiec kazdy bedzie sie wzmacniał i zbroił byle wejsc do fazy grupowej LM.