Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 14.04.2009, 15:10
element napisał(a):Wyświetl post
Zdobędziemy MP to wtedy będziemy rozkminiać kto nas pojedzie a kto nie.

Mimo wszystko boli mnie to że akurat teraz kiedy z naszą formą nie jest za dobrze jest taka szansa na LM.
Przez tyle lat **** wielki był, a jak Amica zaczęła pompować to nagle można wejść do LM z palcem w dup**.

Także wpierw jakimś cudem zgarnijmy MP. Byle Paweł szybko wrócił..




Dokladnie.


Tyle lat starań,planów,nadzieji i nic.Nie pomogl Zuraw ,Kosa,Kasper czy wczesniej Lenczyk .


Teraz kiedy my walczac tego Mistrza mozemy trafic na znacznie ,znacznie slabszego rywala niz znane nam jaki nikomu innemu Barcelony ,Reale i Porto w tym sezonie to jednak nic pewnego.

Bo jest taki klubik ktory od jakiegos czasu ma niesamowite sczescie do wszystkiego i jest jak kot ktory od poczatku tej rundy spada zawsze na cztery łapy.

I jakby zdobyl MP a potem trafil na taka Slavie i z ich sczesciem farfoclem w 95 minucie weszli by do LM.

I to byla by juz jawna niesprawiedliwosc...........


Z tym ze pamietajcie ze kazdy z tych potencjalnych rywali tez czuje swoja szanse ,widzac ze przeciwnicy nie tacy mocni jakby mogli byc gdyby nie bylo reformy.
Wiec kazdy bedzie sie wzmacniał i zbroił byle wejsc do fazy grupowej LM.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI