Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 14.04.2009, 14:53
Markus napisał(a):Wyświetl post
To nie „fantazja” jest potrzebna do stworzenia sensownego scoutingu, czy poukładanego zespołu, który jak ostatnio Lech zdoła zaistnieć w pucharach, tylko sportowa wiedza i pieniądze(...)
Zgadza się. A nie mamy ani jednego, ani drugiego.

Chociaż nie, Ty twierdzisz, że pieniądze mamy. Tylko źle je wydajemy.
Jasne. W pewnym stopniu - tak. Ale nigdy nie będziemy mięli stuprocentowej skuteczności w transferach.
Nie mamy siatki scoutów, ponieważ potrzeba do niej fachowców i pieniędzy.
Brak nam obu.
Do systemu szkolenia potrzebna jest to samo plus masa czasu na rozruch.

Kończę ten offtop, ponieważ ty i tak zawsze wiesz najlepiej, widzisz pieniądze których nie ma i masz pretensję do wszystkich wokół Wisły, że nie wprowadzają Twoich genialnych pomysłów w życie.

To wszystko może i jest proste, ale tylko z poziomu forum internetowego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!