Pero napisał(a):

|
Zdanie "dozbrajanie płyty" mnie rozbroiło. Przecież od 1,5 miesiąca nic innego nie robią. Nawet Korea nie ma takiej bomby atomowej która ruszyłaby nasze zbrojenie
|
No tez myśle ze w kwestii zbrojenia jestesmy na najwyzszym poziomie wtajemniczenia
A juz bez zartow
Jutro zjezdza Platini i reszta smietanki,aoby to nie byl tylko "chwilowy" ruch,ale niech w koncu wezmą sie do pracy.