Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2049
Stary 14.04.2009, 14:49
Pero napisał(a):Wyświetl post
Zdanie "dozbrajanie płyty" mnie rozbroiło. Przecież od 1,5 miesiąca nic innego nie robią. Nawet Korea nie ma takiej bomby atomowej która ruszyłaby nasze zbrojenie


No tez myśle ze w kwestii zbrojenia jestesmy na najwyzszym poziomie wtajemniczenia

A juz bez zartow

Jutro zjezdza Platini i reszta smietanki,aoby to nie byl tylko "chwilowy" ruch,ale niech w koncu wezmą sie do pracy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując