|
Zdobędziemy MP to wtedy będziemy rozkminiać kto nas pojedzie a kto nie.
Mimo wszystko boli mnie to że akurat teraz kiedy z naszą formą nie jest za dobrze jest taka szansa na LM.
Przez tyle lat **** wielki był, a jak Amica zaczęła pompować to nagle można wejść do LM z palcem w dup**.
Także wpierw jakimś cudem zgarnijmy MP. Byle Paweł szybko wrócił..
Ostatnio edytowane przez element : 14.04.2009 o godz. 14:10.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|