Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 14.04.2009, 13:47
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę dla paru euro, które i tak nie pojdą na transfery chcesz być pośmiewiskiem w Europie Ja wolę poczekać na naprawdę mocną Wisłę i wtedy wojować
z takim nastawieniem to widze że wierzysz w medycyne i długooooooooooowieczność