felipe napisał(a):

|
Tylko, że LM to nieporównywalnie większe pieniądze, nawet za zebranie łomotu od każdego rywala. A są one niezbędne, czy to na transfery (w co osobiście wątpię) czy to na spłatę bogusiowej pożyczki (ten problem sam się nie rozwiąże, trwanie w zadłużeniu Wiśle nie służy).
|
Naprawdę dla paru euro, które i tak nie pojdą na transfery chcesz być pośmiewiskiem w Europie

Ja wolę poczekać na naprawdę mocną Wisłę i wtedy wojować
