Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 14.04.2009, 13:38
felipe napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że LM to nieporównywalnie większe pieniądze, nawet za zebranie łomotu od każdego rywala. A są one niezbędne, czy to na transfery (w co osobiście wątpię) czy to na spłatę bogusiowej pożyczki (ten problem sam się nie rozwiąże, trwanie w zadłużeniu Wiśle nie służy).
Naprawdę dla paru euro, które i tak nie pojdą na transfery chcesz być pośmiewiskiem w Europie Ja wolę poczekać na naprawdę mocną Wisłę i wtedy wojować