Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.04.2009, 12:43
panowie ja chcialem zwrócić uwagę, że o ile pamiętam (1996) to Wisła w Gdyni nie wygrywała. Nawet za najlepszych lat, gdy Arka była w rozsypce nie szło nam tam. Sytuacji tam zawsze praktycznie nie stwarzamy, wiec jak Ćwielong z Boguskim nie będą w końcu grali skutecznie to skończy się 0-0, bądź 0-1
Odpowiedz cytując