Ten temat to jak u cioci na imieninach, czemu stoi czemu nic nie robią, ktoś coś zjebał i najlepsze to przez Majchrowskiego.

Dzwoniłem do Jacka jutro wpadnie na budowę ich wszystkich s.......ić że nic nie robią... A potem leci na budowę autostrady żeby im coś podpowiedzieć jak się drogi buduje.
Dramat, za dużo czasu w święta było?
Lepiej że te błędy wyszły teraz niż by miało ich oświecić jak już będzie zalane betonem, czy prefabrykaty przyjadą.