WISLAZWE napisał(a):

Jedno jest pewne walka zarówno o Mistrzostwo Polski jak i utrzymanie będzie do samego końca, jak dla mnie kandydatem do spadku na 75 % jest Górnik Zabrze, a do niego dołączy ktoś z paczki Piast, Cracovia, Lechia, Arka.
|
na 75% z ligi spadnie Lechia - maks 6 pkt do wyciagniecia ze wzgledu na trudny terminarz.