Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5373
Stary 13.04.2009, 17:36
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post

Jedno jest pewne walka zarówno o Mistrzostwo Polski jak i utrzymanie będzie do samego końca, jak dla mnie kandydatem do spadku na 75 % jest Górnik Zabrze, a do niego dołączy ktoś z paczki Piast, Cracovia, Lechia, Arka.
na 75% z ligi spadnie Lechia - maks 6 pkt do wyciagniecia ze wzgledu na trudny terminarz.
Odpowiedz cytując