Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 13.04.2009, 17:30
sprzedam

* Piłka z Superpucharu Polski z Legią Warszawa w Ostrowcu
* Nieużywana (raz kopnięta przez jakiegoś grajka Legii )
* Nie da się jej nabyć w innym miejscu gdyż nadrukowany jest na niej znaczek SuperPuchar


Oferty na priv

proszę o konkretne oferty

Odpowiedz cytując