|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!
Offline
|
#1080

13.04.2009, 17:30
|
sprzedam
* Piłka z Superpucharu Polski z Legią Warszawa w Ostrowcu
* Nieużywana (raz kopnięta przez jakiegoś grajka Legii )
* Nie da się jej nabyć w innym miejscu gdyż nadrukowany jest na niej znaczek SuperPuchar
Oferty na priv
proszę o konkretne oferty 
|
|