Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1514
Stary 13.04.2009, 14:39
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A pro po naszego nowego nabytku Beto , to jego nazwisko poprawnie sie powinno czytac chyba Betu , bo slucham audycji Kydrynskiego i tam jest wykonawca portugalski badz brazylijski ktory sie nazywa "Beto Betuk" i on to czyta Betu Betuk
Betun A tak na serio to w filmiku w ktorym wital sie z kibicami, wymawial to tak jak sie pisze, cos mi tak swita
Odpowiedz cytując