AS82 napisał(a):

A pro po naszego nowego nabytku Beto , to jego nazwisko poprawnie sie powinno czytac chyba Betu , bo slucham audycji Kydrynskiego i tam jest wykonawca portugalski badz brazylijski ktory sie nazywa "Beto Betuk" i on to czyta Betu Betuk
|
Betun

A tak na serio to w filmiku w ktorym wital sie z kibicami, wymawial to tak jak sie pisze, cos mi tak swita