|
ja na dziś dałem :
Beitar-Yehuda 1
Lens-Strasbourg 1
Sundsvall-Falkenberg 1
a co myślicie nad takim czymś na lige mistrzów:
Chelsea-Liverpool X
Bayern-Barcelona 2
Porto-Manchester X
Arsenal-Villarreal 1
można to zagrać np systemem 2 z 4
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|