Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
1057
13.04.2009, 11:31
sory za off top ale czy ktos wie gdize beidze mozna dzis oglądną cmecz Polska-Rumunia w hokeja na justin tv bo ostatnio na sopcascie nie chodzilo
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek