Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5363
Stary 12.04.2009, 22:51
ToTylkoJa - Nawet by nam tu pasowało, gdybyście wygrali wszystko u siebie i dostali od wszystkich na wyjeździe. Dwa problemy z głowy (dla niekumatych - spojrzenie na rozpiskę pozostałych meczów czołówki).
Odpowiedz cytując