Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 12.04.2009, 18:51
Johny B ja myślałem żeby dać ich zwycięstwo końcowe,w razie remisu ale biorąc pod uwagę że dziś poległem na Estudiantes-Granada a wczoraj na Treviso-Biella to chyba z koszykówką dam sobie spokój

ps a dla mnie szczęśliwa Fortuna jest na Długiej 2 razy tam grałem i dwa razy weszło
mi kuponu nie wtopił bo nie stawiam na Olympiakos gdy ma pewnego mistrza,ogólnie to najlepiej mi siadał curling ostatnimi czasy
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 12.04.2009 o godz. 19:05.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując