|
Co do Legii - u siebie jako tako grają. Nawet z Górnikiem Zabrze, gdzie był remis 0-0 mieli przewagę i sporo sytuacji. Co innego mecz wyjazdowy, zawodnicy jakby nagle zapominali jak się gra w piłkę. Dlatego wg mnie ważny będzie dla nas mecz z Wisłą w Krakowie (remis będzie dobrym wynikiem). Szansę upatruje w tym, że mamy 4 mecze domowe i 3 wyjazdowe do konca sezonu.
Legia jest chyba do tej pory zespołem, który nie przegrał meczu u siebie?
|