|
W 89 minucie wszedl na boisko Mauro, napastnika powinno sie wpuscic 10 minut wczesniej.
Prawie cala druzyna oddychala rekawami, sami sie cofali po wlasne pole karne, w 89 minucie wpuszczenie napastnika nie ma sensu i tak Wisła w przedzie miala swiezych pilkarzy, a nam zalezalo wtedy glownie na dowiezieniu wyniku. Przeciez gdyby puscil Niedzielana to tez moglibysmy stracic gola i nic nie strzelic, Niedzielan to nie killer, tylko typ Ćwielonga.
Cieszmy sie z 3 pkt bo bylismy duzo lepsi, a ostatnio szczescie nas opuscilo. Teraz bardzo ciezki mecz z Arka, chyba kluczowy mecz sezonu, oprócz meczu z Ległą
|