Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 12.04.2009, 15:02
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=10756

nastepne glupie "ref-gierki"

----
Propozycja: Moze zmienic nazwe tematu "Ogladaj mecze Wisly" na cos bardziej odpowiadajacego tematowi postow, np. "Ogladanie meczow przez Internet (Sopcast, Justin.tv itd)" ? Bo generalnie o kazdym meczu nie tylko pilkarskim tam jest.
Ostatnio edytowane przez mic : 13.04.2009 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując