http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=10756
nastepne glupie "ref-gierki"
----
Propozycja: Moze zmienic nazwe tematu "Ogladaj mecze Wisly" na cos bardziej odpowiadajacego tematowi postow, np. "Ogladanie meczow przez Internet (Sopcast, Justin.tv itd)" ? Bo generalnie o kazdym meczu nie tylko pilkarskim tam jest.