Coglin napisał(a):

zwir, zuzel itp, wywalcowany.
poza tym jak patrze na postepy u nas to mozna sie zalamac. za tyle czasu juz dawno powinna byc plyta wylana a tu budowa praktycznie stanela. na Legii i Lechu co mecz widac postepy a u nas nic.
ciekawe czy braklo kasy czy jak wykonawcy zobaczyli projekt to sie zalamali i musza wszystko przerabiac?
najsmieszniejsza jest ta babka od Euro, ktora .......i, ze wszystko jest ok.
tak, jasne a ufo wlasnie wyladowalo w parku Jordana.
|
tez sie nawet wczoraj z ojcem na meczu zastanawialem czy takie tempo to efekt tego ze poprostu takie sa harmonogramy prac itd ,czy tego ze cos jest nie tak.
No niestety zwyciezyla ta druga opcja ,bo przeciez pisano ze lada dzien pedzie wylewka a to bylo jakies 2 tyg temu..
Co sie dzieje

?