Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5354
Stary 12.04.2009, 11:06
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Mi szkoda Piasta bo mogli wygrać widziałem skrót a taka amica strzeli jak zwykle w końcówce i frajerzy sie ekscytują!Wierzę że jeszcze potracą punkty ale gównie musimy patrzeć na siebie.Bez Brożka nie istniejemy w ataku taka prawda

Na jakiej stronie widziałeś skrót ?


Edit : Dzięki
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 12.04.2009 o godz. 13:36.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując