DJ Hazel napisał(a):

|
Mi szkoda Piasta bo mogli wygrać widziałem skrót a taka amica strzeli jak zwykle w końcówce i frajerzy sie ekscytują!Wierzę że jeszcze potracą punkty ale gównie musimy patrzeć na siebie.Bez Brożka nie istniejemy w ataku taka prawda
|
Na jakiej stronie widziałeś skrót ?
Edit : Dzięki