Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5333
Stary 11.04.2009, 20:58
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tymbardziej ,ze nie uznali im gola Cueto ale z drugiej strony Piast tez mial setke przy stanie 1-1.Trudno. W nastepnej kolejce:
Piast - Legia x2
Lech - ŁKS 1
Polonia W. - Lechia 1
no i my z Arka ,moze byc roznie bo w Gdyni zawsze jest ciezko
Co do meczu Lecha z Łks-em to nie był bym pewien zwycięstwa lecha. Łks gra w tej rundzie przyzwoicie i może uda mu sie coś ugrać...
Powód: WISŁA KRAKÓW !!!- BIAŁA GWIAZDA!!
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 11.04.2009 o godz. 20:59.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując