Na C+ mówili że Boguski po kadrze wrócił odmieniony, pewniejszy siebie i ...mocny psychicznie. Odmieniony? Na pewno. Czy to zmiana na lepsze ? Wg mnie nie ... jest chyba aż za pewny siebie, piłka mu odskakuje raz za razem, jest niedokładny, wolno myśli, nigdy skuteczny nie był ale to co dziś zrobił to było coś :O Po kadrze, w 2 meczach z Lechem i dziś z Jagiellonią nie podoba mi się jego gra, wręcz mnie irytuje
Cytat:
|
Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań
|
A kto wyłożył Boguskiemu kapitalną wręcz piłkę ?