Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 11.04.2009, 19:49
Na C+ mówili że Boguski po kadrze wrócił odmieniony, pewniejszy siebie i ...mocny psychicznie. Odmieniony? Na pewno. Czy to zmiana na lepsze ? Wg mnie nie ... jest chyba aż za pewny siebie, piłka mu odskakuje raz za razem, jest niedokładny, wolno myśli, nigdy skuteczny nie był ale to co dziś zrobił to było coś :O Po kadrze, w 2 meczach z Lechem i dziś z Jagiellonią nie podoba mi się jego gra, wręcz mnie irytuje

Cytat:
Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań
A kto wyłożył Boguskiemu kapitalną wręcz piłkę ?
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując