PrawdziwośćDlaGry napisał(a):

mądrze.
Ja dziś nawet 1X. poza tym tej naszej nędznej ligusi się nie tykam.
Na dziś takie Wielkanocne jajeczko:
PAOK - Panathinaikos 1 @10.00 (kosz).
|
PAOK wygrał po dogrywce 77-76. nie mam pytań

kocham kosza
ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA
i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi.