Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 11.04.2009, 19:37
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
mądrze.
Ja dziś nawet 1X. poza tym tej naszej nędznej ligusi się nie tykam.
Na dziś takie Wielkanocne jajeczko:
PAOK - Panathinaikos 1 @10.00 (kosz).
PAOK wygrał po dogrywce 77-76. nie mam pytań
kocham kosza

ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA
i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi.
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 11.04.2009 o godz. 19:54.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując