Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 11.04.2009, 18:43
jedno pewne, po tej kolejce Lech dalej liderem. Dobrze Piastowi żarło, ale w doliczonym czasie gry lechici zwycięstwo wyszarpali.
Cóż, szacunek. Gra się do końca.
Nasi dalej w grze, Polonia z cicha się czai. Jeszcze na wieczór kibicowanie Craxie zostało. Dobrze, że sytuacją podbramkową mają, bo jeszcze by na złość mamie uszy chcieli odmrozić i się w Wawce podłożyć, byleby hasło "Antywisła" miało zastosowanie w praktyce .


Odpowiedz cytując