Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
eMeneMs
Member
Od: 02.2007
Offline
#
1051
11.04.2009, 17:49
Tak ładnie szła pierwsza połowa, a teraz powbijały się osoby z słabymi łączami - apelujemy WYPAD !!
eMeneMs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMeneMs
Znajdź inne posty napisane przez eMeneMs