Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7127
Stary 11.04.2009, 14:06
Nitrox napisał(a):Wyświetl post
Nie polecam, internetu bez przewodowego, przynajmniej w orange. Zasiegu nie gubi, ale maja duze ograniczenia co do odbieranych danych, i potem Ci ograniczaja przekaz i bardzo wolno chodzi.
A ja nie polece Blueconnecta Ery.

Z zasięgiem nie jest źle, ale często się wiesza, przerywa połączenie (czasami wystarczy wyłączyć i włączyć na nowo modem, czasami konieczny jest restart windowsa), no i te limity, po ich przekroczeniu strony ładują się niesamowicie długo (o ściąganiu czegolwiek od razu zapomnij...).
Ddf
Odpowiedz cytując