Nitrox napisał(a):

|
Nie polecam, internetu bez przewodowego, przynajmniej w orange. Zasiegu nie gubi, ale maja duze ograniczenia co do odbieranych danych, i potem Ci ograniczaja przekaz i bardzo wolno chodzi.
|
A ja nie polece Blueconnecta Ery.
Z zasięgiem nie jest źle, ale często się wiesza, przerywa połączenie (czasami wystarczy wyłączyć i włączyć na nowo modem, czasami konieczny jest restart windowsa), no i te limity, po ich przekroczeniu strony ładują się niesamowicie długo (o ściąganiu czegolwiek od razu zapomnij...).