Nitrox napisał(a):

|
Nie polecam, internetu bez przewodowego, przynajmniej w orange. Zasiegu nie gubi, ale maja duze ograniczenia co do odbieranych danych, i potem Ci ograniczaja przekaz i bardzo wolno chodzi.
|
iPlus też lipa więc nie polecam. Będąc przy tym temacie. Ma ktoś internet stacjonarny (znaczy przez linie telefoniczną) od Ery? Mają ciekawą ofertę i teraz interesuje mnie jak to działa, czy są jakieś ograniczenia, limity, zablokowane porty etc?