Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7126
Stary 11.04.2009, 14:01
Nitrox napisał(a):Wyświetl post
Nie polecam, internetu bez przewodowego, przynajmniej w orange. Zasiegu nie gubi, ale maja duze ograniczenia co do odbieranych danych, i potem Ci ograniczaja przekaz i bardzo wolno chodzi.
iPlus też lipa więc nie polecam. Będąc przy tym temacie. Ma ktoś internet stacjonarny (znaczy przez linie telefoniczną) od Ery? Mają ciekawą ofertę i teraz interesuje mnie jak to działa, czy są jakieś ograniczenia, limity, zablokowane porty etc?



Odpowiedz cytując