slaskWKSslask napisał(a):

|
Witam,gram Śląskiem na łatce 9.3.0 , Możecie polecić jakichś dobrych grajków ,na jakąkolwiek pozycje,którzy chetnie występują w polskiej lidze,a prezentują wysoki poziom? Skautuje Europe wschodnią,znalazłem gracza o nazwisku Polyovyi. Polecam. Do każdego nawet mocnego klubu ligi polskiej ze Śląska proponuje szczerze Małeckiego na prawą pomoc,oraz Wołczka i Bilińskiego. Naprawdę wartościowi piłkarze.
|
Kup Wachowicza(N) z Arki i Nowackiego(OP) z Ruchu. Mam ich w Wiśle, pierwszy trafił bramkę na Emirates(1-1), a drugi przesądził o mojej pucharowej wygranej w Bukareszcie nad Rapidem. Generalnie rzecz biorąc kupiłem ich z myślą o lidze ale się okazało że na poziomie europejskim też grać potrafią.
No i jeszcze Jefferson Montero(nie pamiętam klubu ale w każdym razie Ekwadorczyk) oraz Didi Torrico(chyba La Paz, Boliwia). Razem wynieśli mnie 18 tys€, a grają jak za parę milionów.