Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7122
Stary 11.04.2009, 10:40
Bobus17 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może mecz z Beitarem na Reymonta Na płycie nagrany albo może ma link np do RapideShare czy cos w tym rodzaju .. Bo chetnie bym jeszcze raz sobie ten mecz zobaczył w całosci
Wisła - Beitar

Studio przed meczem:
http://rapidshare.com/files/13578269...-Video.pl_.avi

1 połowia:
http://rapidshare.com/files/13551005....pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13552202....pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13553316....pl_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13554555....pl_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13555814....pl_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/13557302....pl_.part6.rar

Studio w przerwie:
http://rapidshare.com/files/13574941...-Video.pl_.avi


2 połowa:
http://rapidshare.com/files/13558690....pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13560059....pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13561325....pl_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13562642....pl_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13563944....pl_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/13574006....pl_.part6.rar
http://rapidshare.com/files/13574874....pl_.part7.rar

Studio po meczu:
http://rapidshare.com/files/13575265...-Video.pl_.avi
Odpowiedz cytując