Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 10.04.2009, 17:26
Proponuje na dzis. Jutro mecz niepradwdaż ;>
Sorry dziś też nie mogę ;/ Zagramy może jutro bo o 21 powinienem być już w domku.
Powód: Wisła - Jaga
Ostatnio edytowane przez maksinho : 10.04.2009 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując