Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 10.04.2009, 15:53
maksinho napisał(a):Wyświetl post
Ej ludu czemu walkower...
walkower poniewaz bylismy umowieni wczoraj na mecz, zagraliscie pierwszy z West a pozniej nie zagraliscie zaleglego z nami, dwa dni oczekiwania to i tak wiele
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny

rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad?

nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy

Zgłosili się:
1. Antaeus [Genio]
2. Zetka [oskar TS]
3. Matubatu [maksinho]
4. Napoleon [janko04]
5. Bebeto [dzwd]
6. Kamlaz [kamilll1906]
7. Legol
8. Macio [MaciOlsza1]

Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.04.2009 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując