maksinho napisał(a):

Ej ludu czemu walkower...
|
walkower poniewaz bylismy umowieni wczoraj na mecz, zagraliscie pierwszy z West a pozniej nie zagraliscie zaleglego z nami, dwa dni oczekiwania to i tak wiele
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny
rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad?
nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy
Zgłosili się:
1. Antaeus [Genio]
2. Zetka [oskar TS]
3. Matubatu [maksinho]
4. Napoleon [janko04]
5. Bebeto [dzwd]
6. Kamlaz [kamilll1906]
7. Legol
8. Macio [MaciOlsza1]
Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00