Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 10.04.2009, 15:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
bardzo podoba mi sie gra tej wiosny Smolińskiego i Kascelana z ŁKS-u.Wiem że ten pierwszy jest zawodnikiem Legii i pewnie Wojskowi wystawią za niego zaporową cene.Taki playmaker na pewno by sie Wiśle przydał ,chciałbym żeby tak grał Jirsak ale sie chyba nie doczekam.Jeśli Bednarz dysponuje jeszcze jakimiś pieniędzmi na transfery to mógłby sie zainteresowac Smołą.
AYALA - myślisz, że zorganizowany ruch kibicowski zgodzi się na transfer gościa z legii?
Odpowiedz cytując