Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 10.04.2009, 12:26
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że w nastepnym nie bedzie tak łatwo, Genio juz zapowiedzial mobilizacje;p

Mistrz i Król Strzelców, nieźle może mnie leo powola
Jak Brożek
Odpowiedz cytując