|
Skończcie już z tym Beto. Chłop się rusza gorzej niż Dawidowski. Wpuszczać go tylko na końcówki albo na mało ważne mecze, których nie mamy już do końca sezonu. Trza na "Wtorka" stawiać. Ma taką ochotę do gry, że ciężko go nie wpuszczać. Skład na Jagę:
Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo P. Brożek
Zieniu Boguski Sobol Mały
Niedzielan Ćwielong
|