Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 10.04.2009, 12:10
Skończcie już z tym Beto. Chłop się rusza gorzej niż Dawidowski. Wpuszczać go tylko na końcówki albo na mało ważne mecze, których nie mamy już do końca sezonu. Trza na "Wtorka" stawiać. Ma taką ochotę do gry, że ciężko go nie wpuszczać. Skład na Jagę:

Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo P. Brożek
Zieniu Boguski Sobol Mały
Niedzielan Ćwielong
Odpowiedz cytując