a teraz mój pomysł na dzisiejszy kupon:
Wisła - Jagiellonia 1
Piast - Lech 2
Legia - Cracovia 1
Korona - Turek 1
Liverpool - Blackburn 1
Chelsea - Bolton 1
Sunderland - Manchester United 2
no i jeszcze Barcelona - Huelva 1
Zakładana Stawka: np. 10zł
AKO: 14.67
Potencjalna wygrana: 132.10zł
Co o tym myślicie?

Proszę o opinie, komentarze, analizy
Szczerze, obawiam się stawiać na polską ligę. Lech jest zagadką z mocnym (?) ostatnio Piastem. Legia jak zawsze jest ciotą, Craxa ma Ślusarskiego. Jaga ma Frankowskiego, Grosickiego i dobrze gra ostatni, a nasza Wisełka bez polotu bez pomysłu. Wisła może skończyć remisem : /