Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
1881
10.04.2009, 10:16
LuKaS TSW
napisał(a):
na jutro:
Parma-Ascoli 1
Wigry-Pelikan 1
Salzburg am-Loeben 1
trochę ryzykownie ale może warto ,kusiło mnie dać na porażke Alkmaar ale tam wszystko jest możliwe
Rocco mi się Twoje typy podobają chociaż może Volendam pójdzie za ciosem
AZ? chyba lepiej tu byłoby zagrać na over 2,5. Popatrz na staty. Jedynie dwa undery na baaaardzo dużo meczy.
Ja dziś ufam statystykom i gram +2.5 po kursie 1.70.
Do tego Gicquel po 2.50 (tenis Gicquel - Andreev).
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry