|
Mam E51 i Navigatora. Z jednego i z drugiego jestem zadowolony. zalezy jaki CI sie podoba i co potrzebujesz mieć w telefonie. ja zawsze wychodzę z założenia, że aparat czy kamera w telefonie to tylko gadżety. bo do robienia zdjęc używam aparaty cyfrowego, a do filmów kamery.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|