Temat
:
[23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
135
10.04.2009, 09:06
tupet
napisał(a):
Ja bym prosił tylko gniazdowego o bez jazda z ku........ innych takich w wielką sobotę
Byles na jakimkolwiek meczu z Jaga ? Slyszales jakies ****y w strone Jagi ?
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic