Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 10.04.2009, 09:06
tupet napisał(a):Wyświetl post
Ja bym prosił tylko gniazdowego o bez jazda z ku........ innych takich w wielką sobotę
Byles na jakimkolwiek meczu z Jaga ? Slyszales jakies ****y w strone Jagi ?
Odpowiedz cytując