Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7077
Stary 09.04.2009, 21:40
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Osoba prywatna, bez zarejestrowanej działaności gosp. może z firmą/instytucją zawrzeć umowę o dzieło? Czy zlecenie? I która lepsza? (chyba o działo, mniejszy podatek ponoć).

Z góry dziękuję za odp.
nie tyle mniejszy podatek co w brak ubezpieczenia, wiec jak niemasz własnej działalności i nikt inny ci ubezpieczenia nie płaci to lepiej zlecenie

na+ dla zlecenia jest tez to, ze to co zrobisz jest blizej niieokreślone. W umowie o dzieło, musi byc jakis efekt, jelsi wiec podpisujesz umowe z kimś,komu do koca nie ufasz, to bezpieczniejsza jest zlecenie.

nie znam sie na tym pisze z tego co udało mi się kiedys zaobserwować
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując