Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1877
Stary 09.04.2009, 20:51
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Zagrales to? Wszyscy polecaja grac przeciwko Kanepi...

zagrałem i chyba słusznie bo:
Kanepi-Rus 7:5,6:2 "wszyscy" byli w błędzie
Dobrze nie błyszcz tak...
Ja na tenisie zeby zjadlem i uwierz mi typowanie tej dyscypliny to nie tylko rozkminka miejsca w rankingu.
Estonka to nie zawodniczka na mączkę, to jest zawodniczka typowo na hard, a btw na pewno wazniejszy dla niej jest masters za tydzien. A podobne opinie słysze od ludzi ktory tez mocno w tenisie siedzą

Zreszta co ja bede rozkminiac...

Nawet slepej kurze czasem ziarno się trafi.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując