LuKaS TSW napisał(a):

Zagrales to? Wszyscy polecaja grac przeciwko Kanepi...
zagrałem i chyba słusznie bo:
Kanepi-Rus 7:5,6:2 "wszyscy" byli w błędzie
|
Dobrze nie błyszcz tak...
Ja na tenisie zeby zjadlem i uwierz mi typowanie tej dyscypliny to nie tylko rozkminka miejsca w rankingu.
Estonka to nie zawodniczka na mączkę, to jest zawodniczka typowo na hard, a btw na pewno wazniejszy dla niej jest masters za tydzien. A podobne opinie słysze od ludzi ktory tez mocno w tenisie siedzą
Zreszta co ja bede rozkminiac...
Nawet slepej kurze czasem ziarno się trafi.