Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1876
Stary 09.04.2009, 20:51
no i po kuponie,remis w koszykówkę jak ja tego nie lubie
Martinho a czy ja się wymądrzam?Mówię tylko że trafiłem to spotkanie i tyle.A jak jesteś dobrym specem od tenisa to powiedz mi czy to spotkanie deblowe które postawiłem jest dobrym posunięciem,bo muszę przyznać że tam głownie na kurs patrzyłem
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 09.04.2009 o godz. 20:57.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując