no i po kuponie,remis w koszykówkę jak ja tego nie lubie

Martinho a czy ja się wymądrzam?Mówię tylko że trafiłem to spotkanie i tyle.A jak jesteś dobrym specem od tenisa to powiedz mi czy to spotkanie deblowe które postawiłem jest dobrym posunięciem,bo muszę przyznać że tam głownie na kurs patrzyłem