Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5257
Stary 09.04.2009, 20:44
mic napisał(a):Wyświetl post
Arka pewna w srodku tabeli ?

10. Arka Gdynia (b) 25
11. Piast Gliwice (b) 25
12. Odra Wodzisław 25
13. ŁKS Łódź 25
14. Lechia Gdańsk (b) 22
15. Cracovia Kraków 21
16. Górnik Zabrze 18

ŁKS wygra, w przypadku wygranych/remisow Lechii i Piasta - Arka wchodzi na miejsca barazowe lub "prawie-barazowe", wiec raczej taka pewna nie jest

Nawet Jaga na miejscu 7 nie moze byc pewna utrzymania, dawno tak nie bylo

Ogolnie rzecz biorac, zespoly ktore nam zostaly (oprocz Legii i Slaskai) to same broniace sie przed spadkiem, w dodatku wyjazdy (poza Gornikiem). Oj bedzie ciezko. Nie beda miec nic do stracenia, a z takimi nam sie bardzo ciezko gra

W przypadku wygranej Gornika ze Slaskiem i porazki ickow z Legia, kto bedzie ostatni w tabeli ? Icki czy dalej Gornik ?
Jesli wygra Gornik to i tak zostanie na ostatnim miejscu.Cracovia ma lepszy bilnas bezposrednch spotkani,bodajze w Zabrzu wygrali 2-1 a w Krakowie byl remis.
Odpowiedz cytując