Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 09.04.2009, 16:49
TeBe napisał(a):Wyświetl post
Mam jeden bilet do sprzedania na sobote na A jeśli ktos chętny - 50zl
w kasie za 40 (45) ale jak ktoś chce zrobić TeBe dobrze w Wielką Sobotę to niech się nie krępuje.

Odpowiedz cytując