Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1861
Stary 09.04.2009, 13:43
z całym szacunkiem dla naszych braci z Wroclawia ale osobiscie gram na górnik jeden mecz za 50zl

162zl do zgarniecia
Odpowiedz cytując