Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1859
Stary 09.04.2009, 13:32
Za to ja na Twoim miejscu odpuściłbym sobie wszystkie (2 ) zespoły, które grały swoje mecze w tygodniu, tj. Czelsi i Wisłę. Częste jest zjawisko, że zwycięzca mecz w LM potem odwala kaszanę w lidze i gdyby przeciw CFC grał ktoś choć odrobinę mocniejszy niż Bolton, to grałbym 2 na ten mecz. Wisłę odradzam dla zasady, bo sam nigdy Wisły nie gram. O BVB jestem spokojny .
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując