Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 09.04.2009, 12:36
*19focus06* napisał(a):Wyświetl post
dla nas liturgia jest na R22 o godz. 17:30... Tyle na ten temat.

Dokladnie to chcialem napisac, dla mnie kosciol jest na R22.

Mysle ze Cebanu da rade w tym i w nastepnych meczach, to jest Jego szansa a takie szanse z regoly sie wykozystuje.
,
Odpowiedz cytując