*19focus06* napisał(a):

|
dla nas liturgia jest na R22 o godz. 17:30... Tyle na ten temat.
|
Dokladnie to chcialem napisac, dla mnie kosciol jest na R22.
Mysle ze Cebanu da rade w tym i w nastepnych meczach, to jest Jego szansa a takie szanse z regoly sie wykozystuje.