Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 09.04.2009, 11:36
kameleon2323 napisał(a):Wyświetl post
Eisbaren-Dusseldorf(1m.) 1
Korolev E.-Gimeno-Traver D. 1
Oberhausen-Nurnberg 2
Werder-Udinese 1
LKS Lodz-Arka G. X
Carolina-Buffalo 1

wklad 6zl
Do wygrania : .294.15zll co sadzicie?
Jak dla mnie puszczanie takich zakladow za 5,2,6zł i liczenie ze z tego wpadnie duza kasa to ciezka sprawa;/i rzadko sie sprawdza,a buki na tym zbijaja kokosy.No,ale zycze powodzenia

Edit:
Na dzis idzie:
Basel-Xamax 1 1.30
Skra-Jastrzebski 1 1.20
ako:1,4
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 09.04.2009 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując