Jak dla mnie puszczanie takich zakladow za 5,2,6zł i liczenie ze z tego wpadnie duza kasa to ciezka sprawa;/i rzadko sie sprawdza,a buki na tym zbijaja kokosy.No,ale zycze powodzenia
Edit:
Na dzis idzie:
Basel-Xamax 1 1.30
Skra-Jastrzebski 1 1.20
ako:1,4