Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
MatiBKS
Member
Od: 11.2007
Skąd: Azory
Offline
#
1851
09.04.2009, 10:14
co proponujecie z pucharu Uefa
ja myslalem nad:
Hamburg - Man City 1
Werder - Udine 1
PSG - Dynamo Kijów 1
wejdzie
MatiBKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatiBKS
Znajdź inne posty napisane przez MatiBKS