Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7051
Stary 08.04.2009, 22:23
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Dzięki wielki o to chodziło!

a teraz na serio?wie ktoś co można zrobić?
Chyba raczej nic. Na serwerach Kaspersky'ego widza ze jeden klucz jest uzyty w cholere razy, wiec go blokuja. Sproboj poszukac jakiejs wersji KIS ktora jest scracowana i nie korzysta z klucza, lub trial jest zamrozony
Odpowiedz cytując