TSW Fanatyk napisał(a):

Dzięki wielki o to chodziło!
a teraz na serio?wie ktoś co można zrobić?
|
Chyba raczej nic. Na serwerach Kaspersky'ego widza ze jeden klucz jest uzyty w cholere razy, wiec go blokuja. Sproboj poszukac jakiejs wersji KIS ktora jest scracowana i nie korzysta z klucza, lub trial jest zamrozony